Tālr.: +371 65035929
E-pasts: ogres1vsk@ogresnovads.lv
Adrese: Zinību iela 3, Ogre, Ogres novads, LV5001
Uzzini vairāk
Aktualitātes
Pirmklasnieku 100 dienas skolā

Viena no Ogres 1. vidusskolas tradīcijām ir februāra mēneša sākumā atzīmēt “Pirmklasnieku 100 dienas skolā”. Tā ir iespēja pirmklasniekiem pārdomāt, ko viņi šajā laikā ir ieguvuši un iemācījušies. Tas ir arī klases saliedēšanas pasākums, jo kopīgi jāveic dažādi uzdevumi.

Šogad svētki notika 3. februārī un sākās ar skolēnu radošo darbu izstādi, kurā viņi attēloja svarīgākos notikumus 100 dienās skolā. Pēc tam sekoja pasākumi atsevišķi katrā klasē.

1.klašu skolotājas saviem pirmklasniekiem bija sagatavojušas dažādas darbnīcas un devās no klases uz klasi ar interesantiem, radošiem un informācijas tehnoloģiju uzdevumiem.

Piemēram, 1.e klases skolotāja Sarmīte Tipaine nāca pie skolēniem un piedāvāja piedalīties "Improvizācijas teātra" darbnīcā. Skolēni tika sadalīti komandās ar puzles palīdzību. Mazie improvizatori grupās strādāja kā vienota komanda un izveidoja skulptūras:  "Konfekte", "Cepumiņš", "Čupa-čups", “Kruasāns”.

1.d klases skolotāja Drosma Siliņa vadīja “Angļu valodas” darbnīcu. Kopā ar skolēniem spēlēja spēles "Mēmais šovs", "Krāsas", "Skaitļi", "Uzmini vārdu". Skolēni darbojās gan visa klase kopā, gan mazajās grupās un individuāli. 

Savukārt 1.g klases skolotāja Linda Kārkliņa piedāvāja skolēniem “Informācijas tehnoloģiju” darbnīcu un parādīja, kā viedierīces var lietderīgi izmantot mācību darbā. Skolēni ar prieku piedalījās viktorīnā un lieliski atbildēja uz jautājumiem par Ogres 1. vidusskolu, izmantojot Kahoot vietni.

Paši pirmklasnieki par pirmajām 100 dienām skolas solos izteicās pozitīvi. Viņi jau esot daudz ko jaunu apguvuši un ir entuziasma pilni turpināt iet pa zināšanu ceļu tālāk.

Sagatavoja Linda Kārkliņa.