Talr.: 65035929
E-pasts: ogres1vsk@ogresnovads.lv
Adrese: Zinību iela 3, Ogre, Ogres novads, LV5001
Informācija
Aktualitātes
Skolēnu brauciens uz Poliju Erasmus+ projekta ietvaros

No 2019. gada 2. līdz 10.novembrim desmit  Ogres 1.vidusskolas skolēni  pedagogu Vitas Braunas un Ramonas Ķiesneres pavadībā piedalījās Erasmus+ jauniešu apmaiņas projektā “Brīvprātīgais darbs- ceļš uz labām pārmaiņām”, kas notika Poroņinā, Tatru kalnos, netālu no pilsētas Zakopanjes Polijā.

Projekta mērķis bija  veicināt brīvprātīgo darbu, iedrošināt jauniešus tajā iesaistīties un radīt sabiedrības uzticēšanos tam. Projekta dalībnieki dalījās pieredzē, paskatījās uz brīvprātīgo darbu no plašāka redzes leņķa,  pulcējot jauniešus no četrām Eiropas valstīm- Latvijas, Lietuvas, Polijas un Spānijas. Jaunieši strādāja kopā ar iniciatīvu, apņemšanos un aizrautību.

Visas aktivitātes bija vērstas uz brīvprātīgā darba attīstīšanu, savas kvalifikācijas celšanu ar jaunām prasmēm un iemaņām, kā arī savstarpēju iedvesmošanu tālākajām darbībām.

Jaunieši prezentēja savas skolas un valstis, strādāja darba grupās un iesaistījās Polijas Neatkarības dienas pasākumos, kā arī paši veica brīvprātīgo darbu, uzkopjot telpas, un veidoja labdarības dāvaniņas vietējiem bērniem.

Iniciatīvu pozitīvais un vērtīgākais rezultāts bija ieguldījums pašu izaugsmē, sociālo kompetenču vairošana, kā arī aktīva sabiedriskā un pilsoniskā līdzdalība.

Video 1

Video 2