Talr.: 65035929
E-pasts: ogres1vsk@ogresnovads.lv
Adrese: Zinību iela 3, Ogre, Ogres novads, LV5001
Informācija
Aktualitātes
Skolas 8.klašu komanda “Ogres ķiveres” izcīna 2.vietu konkursā “Esi drošs – neesi pārdrošs”

16.maijā Iekšlietu ministrijā notika 7.- 8.klašu  konkursa “Esi drošs – neesi pārdrošs” fināls, kurā pēc atlases kārtas rezultātiem piedalīties tika uzaicinātas 20 komandas no visas valsts  - arī no mūsu skolas. Ogres 1.vidusskolas komandā „Ogres ķiveres” iesaistījās Samanta Nagle no 8.a klases un Agnese Jākobsone, Ivars Ločmelis, Krišjānis Šķēls, Edmunds Vanags no 8.c klases, jauniešus motivēja un atbalstīja skolotāja Ilze Krastiņa.

Konkursa organizatori - Iekšlietu minstrija  un sadarbības partneri – Valsts policija, VUGD, A/S „Gaso”, Līvu Akvaparks, A/S „Sadales tīkls”, VAS “Latvijas dzelzceļš”, un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests bija sagatavojuši dažādus jautājumus un praktiskus uzdevumus par drošību, kurus veicot  tika krāti punkti.

Konkursa otrajā daļā katra komanda prezentēja mājas darbu, kura devīze bija „Droša vieta – droša lieta.” Mūsu komandas priekšnesumā demonstrējām labiekārtotu pieturu, kur, gaidot autobusu, ikviens tiktu informēts par dažādām ikdienišķām situācijām, lai, notiekot nelaimei, apjukuma vietā, zinātu, kā rīkoties. Šajā pieturā būtu arī interaktīva spēle bērniem, kas mācītu iepazīt ceļa zīmes un pareizu uzvedību uz ielas. Esam arī „zaļi” domājoši, jo zinām, ka, gaidot sabiedrisko transportu,  nereti izdzeram kādu ūdens pudeli, radām citus atkritumus, tāpēc mūsu iecere ir izveidot šķiroto atkritumu tvernes arī autobusu pieturās. Par mājas darba prezentāciju žūrija piešķīra punktus. Sasummējot abās konkursa daļās iegūtos punktus, mūsu skolas komanda ieguva augsto 2.vietu, vien par 0,6 punktiem atpaliekot no uzvarētājiem.

Komandu dalībnieki apbalvošanas ceremonijā saņēma dāsnas dāvanas no organizatoriem un atbalstītājiem. „Līvu akvaparka ” apmeklējums, protams, ir pati vilinošākā balva, kuru arī šogad, tāpat kā pērn, kad konkursā startēja 7. klašu komanda, varēsim izmantot mācību gada izskaņā. Galvenais ieguvums konkursa dalībniekiem ir izpratne par rīcību bīstamās situācijās, kā arī sadzīvē, neapdraudot sevi un apkārtējos.