Talr.: 65035929
E-pasts: ogres1vsk@ogresnovads.lv
Adrese: Zinību iela 3, Ogre, Ogres novads, LV5001
Uzzini vairāk
Aktualitātes
Tikšanās ar režisoru Dzintaru Dreibergu un filma "Dvēseļu putenis"

Mācību gada nobeigumā, kad vērtējumi izlikti un straujo skolas skrējienu lēni nomaina Ziemassvētku drudzis, pateicoties Skolas soma un Karjeras attīstības atbalsta projektam, lielai daļai devīto un divpadsmito klašu skolēnu bija iespēja kinoteātrī Splendid Palace tikties ar režisoru Dzintaru Dreibergu.

Sarunā režisors stāstīja par filmas veidošanas procesu no ieceres līdz šodienai, kad tā atzīta par skatītāko filmu Latvijā. Režisors iedrošināja skolēniem izvēlēties profesijas, kuras tuvas katra sirdij. Ja patīk ornitoloģija, tad ar to arī vajag saistīt savu dzīvi un tas nekas, ja šobrīd citiem tas nešķiet aktuāli - "iespējams jūs kļūsiet par vienīgo putnu tetovētāju" un, ja cilvēks dara to ko mīl, finanšu jautājums atrisinās.

Tāpat svarīgi ticēt savai tautai un valstij. Tik ilgi kamēr mēs katrs par to iestāsimies, Latvija būs brīva, stipra un varena.

Pēc tikšanās, divas stundas emocionālā piepildījumā skatījāmies filmu Dvēseļu putenis, kuru pēc seansa skolēni un skolotāji atzina par grandiozu, un neaizmirstamu - tā jāredz katram latvietim.