Talr.: 65035929
E-pasts: ogres1vsk@ogresnovads.lv
Adrese: Zinību iela 3, Ogre, Ogres novads, LV5001
Skolas 5.-7. klašu koris piedalās Vidzemes dziesmu dienā "Brāli, brāli, skani tāli!" Gulbenē

Vienā no mācību gada skaistākajiem brīžiem- laikā, kad koki ver vaļā pumpurus, debesīs atkal dzirdamas putnu balsis un skolēni atviegloti uzelpo, 27. maijā Ogres 1. vidusskolas 5.-7. klašu koris devās uz Vidzemes dziesmu dienu ,,Brāli, brāli, skani tāli!", kura norisinājās Gulbenē. Kopumā šajā pasākumā piedalījās ap 20 koru no Vidzemes, kā arī kori no Rīgas un Jelgavas. Pasākuma ietvaros dalībniekiem bija jāizveido savs karogs, jāpiedalās aktivitātēs, jāpilda uzdevumi un jāiepazīst Gulbene, taču koru diriģentiem bija dota iespēja satikties ar kolēģiem, kopīgi dalīties pieredzē un izbaudīt laiku tiem paredzētā ekskursijā. Vakarā visi devās uz Lejasciema estrādi, kur notika mēģinājums un koncerts. Sajūtas bija lieliskas, jo reti kad sanāk kāpt uz skatuves ar tik daudziem koriem un dziedāt tik plašu repertuāru. Pēc koncerta bija kopīga zupas ēšana un dejošana „dzīvās” mūzikas pavadībā.

Droši var apgalvot, ka šis bija neaizmirstams piedzīvojums, kura laikā kora kolektīvs saliedējās un vairāk iepazina viens otru, kā arī dienas izskaņā nolēmām, ka nākamgad atkal piedalīsimies šādā dziesmu dienā, kura notiks Alūksnē.

Paldies skolotājai Ilzei Briedei par pacietību, izturību un ieguldīto darbu! Paldies arī skolotājām Vinetai Cirsei un Santai Glazīrinai par kopā būšanu.

Kora prezidente Jana Žube