Talr.: 65035929
E-pasts: ogres1vsk@ogresnovads.lv
Adrese: Zinību iela 3, Ogre, Ogres novads, LV5001
Uzzini vairāk
Aktualitātes
Kā es mācos attālināti?

Savu darbu plānošanu attālinātajā mācību  procesā uztveru ļoti nopietni, jo ikdienā nav pārāk daudz brīvā laika,  tā kā  katru dienu pēc stundām un arī brīvdienās  nododos sporta aktivitātēm un papildus valodas apguvei.

Nedēļas darbus sāku jau svētdienā, kad savā plānotājā sarakstu katrā dienā veicamos un iesniedzamos darbus, kā arī pārbaudes darbus, kurus es iekrāsoju, lai tie izceltos kā svarīgākie darbi.

Darbus, kuriem ir ilgāki termiņi, uzrakstu uz atsevišķas lapas, lai "stāv acīs". Dators vienmēr ir ieslēgts, lai es redzētu, kad ir nākamā video stunda, kā arī saņemu telefonā paziņojumus par video stundu apmeklējumu. Mācos es video stundu laikā. Mācību darbam dienā vidēji veltu 9h.

Mazajos starpbrīžos bieži vien paspēlējos ar savu kaķi, lai atpūtinātu acis, bet garajos starpbrīžos aizeju paēst vai izeju pastaigā. Īsākus vai garākus starpbrīžus izmantoju  gandrīz pēc katras video stundas, (ja neskaita ārpusskolas aktivitātes). Man ļoti patīk plānot savu laiku, tāpēc arī patīk attālināti mācīties.

Alise Daukste, Ogres 1. vidusskolas 9.d klases skolniece