Talr.: 65035929
E-pasts: ogres1vsk@ogresnovads.lv
Adrese: Zinību iela 3, Ogre, Ogres novads, LV5001
Uzzini vairāk
Aktualitātes
6.d klases skolēna Reiņa stāsts par attālinātajām mācībām

Man mācību darba plānošana attālinātajā mācību  procesā ir ļoti grūta, jo jābūt ļoti patstāvīgam. Lai varētu labi apgūt vielu pie datora jāpavada dienas lielākā daļa, kas ir ļoti nogurdinoši. Mācības uztveru  nopietni, bet tās ir samērā vienādas.

Nedēļas darbus sāku svētdienā, kad izpildu pirmdienas uzdevumus. Darbus, kuriem ir ilgāki termiņi, izpildu ne uzreiz, jo nav viegli būt apzinīgam kad vecāki pēc darba ierodas vēlu. Protams, ka man gribētos, lai stundas būtu pēc iespējas interesantākas. Mūzikā mēs skatījām koncertlekciju “Mūsu Maestro. Raimonds Pauls” un bija patīkami, ka dziedātāja Rūta Dūduma Ķirse uzrunāja tieši mūsu skolas skolēnus, redzēto pārrunājām klases stundā un mūzikā pildījām tekstu. Atzīmējot Ogres dzimšanas dienu, vēsturē un klases stundā skatījāmies LTV raidījumu “Ielas garumā” par Brīvības ielu un izstaigājām savas mīļākās vietas mūsu pilsētā, nofotografējāmies pie tām un tad rādījām un stāstījām klasesbiedriem. Izrādās, ka lielai daļai patīk līkais tilts un krasta promenāde, Zilie kalni un Špakovska parks, Baltā cielava un strūklaka pilsētas centrā, kultūras centrs un Ogres 1. vidusskola ar stāstu par Vilku kalnu. Sirsnīgas bija fotogrāfijas un atmiņas par bērnudārziem un lācīti Ēriku, bet mazāk zināmas Lakstīgalu ielas skulptūras, kas raksturo ielas nosaukumu un tās iemītnieku hobijus. Visi priecājāmies par skaistajiem svētku rotājumiem Ogrē.

Saprotu, ka šobrīd mācības attālināti ir nepieciešamība, taču šāds mācību veids man nepatīk, jo bieži ir grūti apgūt vielu. Tāpat man pietrūkst manu skolas biedru. Mājās kopā ar mani mācās māsa, kura iet 3.klasē un bieži mums daudz dažādi uzdevumi un stundas ir vienlaicīgi, tas arī traucē mācībās.

Reinis Poķis,
6.d klases skolnieks

Ralfs Pāvuls pie lācīša

 

Emīlija Kraukle pie Lakstīgalas skulptūras

 

Zane Kalēja pie Cielavas