Talr.: 65035929
E-pasts: ogres1vsk@ogresnovads.lv
Adrese: Zinību iela 3, Ogre, Ogres novads, LV5001
Uzzini vairāk
Aktualitātes
Ogres 1.vidusskolas skolēnu mācību uzņēmums izcīna 2.vietu Latvijā

Ogres 1.vidusskolas  skolēnu mācību uzņēmums (SMU) Hide&Seek izcīnījis 2.vietu AS Swedbank un Junior Achievement Latvia rīkotajā biznesa plānošanas konkursā “Biznesa skices” (https://konkurss.biznesaskices.lv). Līdz uzvarai skolēniem palīdzējusi nokļūt Ogres 1.vidusskolas skolotāja Agnese Slišāne.

Konkurss norisinājās trīs kārtās, tajā piedalījās 90 komandas ar saviem biznesa plāniem. Pusfinālā iekļuva divdesmit komandas, bet finālā desmit. Konkursa finālā iekļuva komandas, kuru reklāmas video un pieteikumi investoru uzmanības, finansējuma un balsu piesaistes kampaņai žūrijas pārstāvjus uzrunāja visvairāk. Finālā iekļuvušās komandas no 8.novembra līdz 4.decembrim interneta vietnē īstenoja savas finansu piesaistes kampaņas (skatiet https://projektubanka.lv/projects/hideseek). Ņemot vērā savāktās investīcijas projektu bankā, iegūtos “like” un izstrādātos biznesa plānus SMU Hide&Seek ieguva godpilno 2.vietu Latvijas mērogā un 2000,00 eiro savu plānu realizācijai.

Skolēnu uzņēmums piedāvā veidu, kā atšķirties ar mazu, bet oriģinālu aksesuāru. SMU Hide&Seek radās 2017.gadā, kad 3 skolēni - Everts Kistkins, Sonora Anna Zajončkovska un Leila Amanda Kalniņa - uzsāka savu komercdarbības ceļu Ogres1.vidusskolā.

Šobrīd jaunieši paralēli strādā pie jauna zīmola – “Merelse” – virzīšanas tirgū.  (T-krekli ar emblēmām, kuras var mainīt ar velcro lentes palīdzību. Emblēmas ir ironiski citāti, kuri dzirdēti ikdienā). Ar produkciju var iepazīties Facebook.com vietnē. Komandai ir pievienojusies Elīna Prauliņa.

Konkursa uzvarētāji tika paziņoti Junior Achievement Latvia skolēnu mācību uzņēmumu gadatirgū CITS BAZĀRS. Gadatirgum bija pieteikušies 400 skolēnu mācību uzņēmumi, bet Domina Shopping savu uzņēmumu pārstāvēja 270 labāko ideju autori, tostarp Ogres 1.vidusskolas SMU HIDE&SEEK.

Šo un vēl citus skolēnu mācību uzņēmumus no Ogres 1.vidusskolas varēs sastapt arī Ziemassvētku tirdziņā Ogrē 20.decembrī!