Talr.: 65035929
E-pasts: ogres1vsk@ogresnovads.lv
Adrese: Zinību iela 3, Ogre, Ogres novads, LV5001
Informācija
Aktualitātes
Novada apbalvojumi pirmajā semestrī

Pirmais mācību gada semestris aizvadīts un otrais veiksmīgi uzsākts. Šis ir īstais laiks atskatīties uz pirmā semestra skolas augstākajiem apbalvojumiem novada mērogā:

2.novembrī Ogres kultūras centrā norisinājās pasākums ”Gada skolotājs 2018”, kurā tika godināti Ogres novada izcilākie skolotāji. Kopumā apbalvojumi tika piešķirti 4 nominācijās par inovācijām izglītības procesā (PII, pamata un vidējā izglītība, profesionālās ievirzes un interešu izglītības iestādēs un individuāli Ogres tehnikumā). Ņemot vērā iespējamo pretendentu skaitu, vissīvākā konkurence bija vispārējās pamatizglītības un vidējās izglītības posmā – 16 pretendenti no 8 izglītības iestādēm. Ar lepnumu varam teikt, ka starp nominantiem bija 2 Ogres 1.vidusskolas matemātikas skolotājas: Inta Žube (sākumskola) un Vita Brauna (pamatskola un vidusskola). Šajā gadā par labāko visu pretendentu starpā žūrija atzina Vitu Braunu, kura savās mācību stundās izmanto dažādas mācību metodes (Kahoot, QR kodi, uzdevumi.lv, un dažādas ārvalstu vietnes) kā arī dažkārt mācību procesu organizē ārpus skolas telpām.

Un Latvijas Republikas Proklamēšanas 100.gadadienā svinīgā sarīkojumā tika apbalvoti deviņi titula ”Gada ogrēnietis 2018” laureāti. Šai nominācijai pretendentus pieteikt bija aicināts ikkatrs iedzīvotājs, nominējot cilvēkus, kuru nopelni dažādās novada dzīves jomās 2018.gadā ir pamanīti un ieguvuši atzinīgu vērtējumu un ar kuriem pamatoti varam lepoties. Viens no šī titula ieguvējiem ir mūsu skolas direktors Igors Grigorjevs, kuru izvirzīja Ogres 1.vidusskolas padomes locekļi, pieteikumā rakstot: “mūsdienīgs vadītājs, kurš darbu Ogres 1.vidusskolā vada nu jau trešo mācību gadu un ir sevi pierādījis kā cilvēks, kurš ne tikai uzstāda augstus mērķus, bet aktīvi strādājot, mērķtiecīgi virzās uz to sasniegšanu.”

Priecājamies un lepojamies, ka mūsu kolektīvu vada un tajā ir, novada mērogā visaugstāko novērtējumu saņēmuši kolēģi!

Raksts tapis, izmantojot laikrakstā ”Ogrēnietis” 13. un 27.novembrī publicēto informāciju.