Talr.: 65035929
E-pasts: ogres1vsk@ogresnovads.lv
Adrese: Zinību iela 3, Ogre, Ogres novads, LV5001
Informācija
Aktualitātes
Olimpiskā diena 2019

“Olimpiskā diena 2019” Latvijā šogad notika 20.septembrī un pasākuma devīze bija “Nāc un vingrot sāc!”. Vienlaicīgi visās Latvijas “Olimpiskās dienas 2019” norises vietās pasākums sākās ar Olimpisko rīta vingrošanu pl.10.05.

Arī Ogres 1.vidusskolas sākumskolas skolēni piedalījās vienotā rīta vingrošanā un jautri izkustējās grupas "Musiqq" dziesmas "Sāc ar sevi" pavadībā.

Pasākumu organizēja Ogres 1.vidusskolas Skolēnu pašpārvalde, popularizējot interesi par sportu un aktīvu dzīvesveidu, kā arī atgādinot par pareizi veiktu rīta vingrošanu kā ļoti svarīgu ikdienas sastāvdaļu. Vecāko klašu skolēni saviem jaunākajiem skolasbiedriem stāstīja par Olimpisko dienu, dažādiem Olimpiskajiem sporta veidiem, veselīgu dzīves veidu, Godīgas spēles principiem sportā un Olimpiskām vērtībām – izcilību, draudzību, cieņu.

Rūpējoties par jaunāko audzēkņu veselību un fizisko attīstību, Skolēnu pašpārvaldes jaunieši bija sagatavojuši arī informatīvu materiālu un uzskatāmu demonstrējumu par pareizu mugursomas nēsāšanu ikdienā.