Talr.: 65035929
E-pasts: ogres1vsk@ogresnovads.lv
Adrese: Zinību iela 3, Ogre, Ogres novads, LV5001
Par mums

“Grib dzīves taka vest no kalna lejā? Vai gribi to? Ej jaunā kalnā atkal jaunā sejā!”
Rainis

Vakara un neklātienes nodaļa Ogres 1. vidusskolā gaida ikvienu, kas dažādu apstākļu sakritības dēļ vēl nav ieguvuši vidējo izglītību.

Mūsu nelielais, bet draudzīgais skolotāju kolektīvs saprot, ka esat dažādi, ka Jums ir ģimene, darbs un noteikts darbalaiks, tāpēc mēģinām katram rast individuālu pieeju.

Mūsu stundu saraksts ir nedaudz skopāks nekā dienas skolā: stundas izkārtotas četrās dienās, un piektdienas vakari Jums būs atvēlēti ģimenei vai savām interesēm. Tas gan nozīmē to, ka Jums būs vairāk jāmācās patstāvīgi, jāmeklē materiāli tīmeklī vai grāmatās, bet mēs esam gatavi strādāt ar katru skolēnu individuāli konsultācijās, kā to darām visu laiku, kopš pastāv Vakara un neklātienes nodaļa.

Ja esat gatavi apzinīgi mācīties, iespēju robežās apmeklēt stundas un veikt visus ieskaites darbus, pievienojieties mūsu saimei!

Gaidām arī tos, kas palikuši ar nepabeigtu pamatizglītību – mūsu skolotāji palīdzēs sagatavoties devītās klases eksāmeniem. Pamatizglītības astotā un devītā klase tiks veidota, ja klasē būs vismaz astoņi skolēni. 

Daudzi, kas absolvējuši mūsu nodaļu, studē vai iekļāvušies darba dzīvē un veiksmīgi veido savu karjeru. Mūsu absolventi veiksmīgi studē Rīgas Stradiņa universitātē un citās Latvijas augstskolās, strādā valsts un pašvaldības institūcijās un privātajos uzņēmumos.