Talr.: 65035929
E-pasts: ogres1vsk@ogresnovads.lv
Adrese: Zinību iela 3, Ogre, Ogres novads, LV5001
Uzzini vairāk
Aktualitātes
2.g klases skolēni iepazīst finanšu un ekonomikas jautājumus

Oktobra sākumā 2.g klases skolēni devās pie ekonomikas un komercdarbības skolotājas Agnese Slišānes, lai iepazītos ar finanšu un ekonomikas jautājumiem - kas ir nauda un kāpēc tā vajadzīga, kā cilvēki iegūst naudu, kas ir ģimenes budžets un kāpēc tas jāplāno?

Lai skolēnus tiem saistošā veidā izglītotu par ģimenes un personīgā budžeta plānošanu un pārvaldību, tika piedāvāta spēle – simulācija ģimenes budžeta veidošanā, kas sniedza iespēju tās dalībniekiem iejusties vecāku lomā, noteikt ģimenes prioritātes, lemt par līdzekļu sadali un gūt priekšstatu par neplānotiem izdevumiem.

Spēles gaitā skolēni savstarpēji sadarbojās, sastapās ar dažādiem izaicinājumiem, mēģināja rast kopīgus risinājumus, atbildot uz šķietami neatbildamiem jautājumiem, vai kāda ģimenes locekļa intereses ir svarīgākas par cita, kā rast līdzsvaru starp vēlmēm un iespējām, kā zināt, ka pieņemti labākie lēmumi. Skolēni meklējumdarbības rezultātā nonāca pie jaunām zināšanām, vērtībām un spēja pieņemt lēmumus par naudas saprātīgu lietošanu.