Talr.: 65035929
E-pasts: ogres1vsk@ogresnovads.lv
Adrese: Zinību iela 3, Ogre, Ogres novads, LV5001
Uzzini vairāk
Aktualitātes
Notikušas sociāli atbildīgo projektu prezentācijas!

Vai esi kādreiz domājis – ko labu esmu paveicis citu labā? Būt latvietim nenozīmē tikai gaidīt, ka valsts par Tevi parūpēsies, bet uzņemties iniciatīvu, lai mainītu lietas sev apkārt. Vienmēr paļauties uz citiem, nozīmē neticēt sev. Mani skolēni nupat maijā būs komercprogrammas absolventi – ar pieredzi teorētiskā un praktiskā uzņēmējdarbībā, ar zināšanām un prasmēm projektu rakstīšanā un realizācijā – sadarbībā, komunikācijā, finanšu piesaistē.

Neatkarīgi no tā, ko viņi savā dzīvē izvēlēsies darīt, uzņēmība viņiem palīdzēs sasniegt savus mērķus.

Kopš mācību gada sākuma jaunieši strādāja pie sociāli atbildīgiem projektiem, kurus īstenoja pēc savas iniciatīvas, izmantojot savas organizatoriskās, sadarbības un komunikācijas prasmes. Sākot no skolas vides uzlabošanas līdz pat novada mēroga lekcijām par sieviešu reproduktīvo veselību un krūts vēzi, mobinga atpazīšanu un rīcību skolas vidē, Karjeras pasākums “Solis pretī panākumiem!”, lekciju par finanšu pratību Ogres LIAA inkubatorā Atceries Rītdienu, finansiālo līdzekļu vākšanu sociāli neaizsargātām sabiedrības grupām, sporta aktivitātēm jauniešiem un ģimeņu dienu.

Kopā būšanā ir spēks, tāpēc paldies visiem, kas iesaistījās un palīdzēja -  LIAA Ogres biznesa inkubatoram, Ogres 1.vidusskolai, Ievai Švēdei, Projektam “Neklusē”, Oveselībai, Banku augstskolas pasniedzējiem, jauniešu vecākiem un visiem, kuri bija klāt. Piektdien savu komercprojektu aizstāvēja arī lieliskie Hide & Seek! Paldies Everts Kistkins par bildēm un Elina Praulina par ļoti gardo kūku!.

Informāciju sagatavoja skolotāja Agnese Slišāne