Talr.: 65035929
E-pasts: ogres1vsk@ogresnovads.lv
Adrese: Zinību iela 3, Ogre, Ogres novads, LV5001
3.e klase piedalās projekta " Sporto visa klase" pasākumā Valmierā

Piektdien, 3. novembrī „Vidzemes Olimpiskajā centrā” Valmierā pulcējās 3. klašu skolēni un skolotāji, kuri ir iesaistījušies projektā „Sporto visa klase”. Projekta ceturtajā sezonā no jauna iesaistījušās 112 trešās klases no visas Latvijas. Jauno dalībnieku vidū esam arī mēs – Ogres 1.vidusskolas 3.e klase (audzinātāja Inta Žube un sporta skolotāja Svetlana Žuravļova). Šajā mācību gadā aktīvi sportosim un cītīgi mācīsimies. Tas nozīmē, ka papildus divām sporta stundām, kas ir paredzētas obligātajā izglītības programmā, mums būs vēl 3 fakultatīvās sporta nodarbības, kurās bērni trenēs vispārējo fizisko sagatavotību, apgūs futbola un peldēšanas iemaņas.

Atklāšanas ceremonijā Valmierā katras klases kapteinis saņēma projekta “Sporto visa klase” karogu, kas simbolizē viņu piederību projektam. Šādu karogu saņēma arī mūsu klases kapteinis Roberts Kravalis kopā ar sporta skolotāju Svetlanu Žuravļovu.

Labā noskaņojumā turpināsim sportot un piedalīsimies reģiona draudzības sacensībās, kurās tiks vērtētas arī skolēnu sekmes.