Talr.: 65035929
E-pasts: ogres1vsk@ogresnovads.lv
Adrese: Zinību iela 3, Ogre, Ogres novads, LV5001
Uzzini vairāk
Aktualitātes
Sporta diena kopā ar vecākiem „Piedzīvojumu takās”

2019.gada 6.un 13.septembrī  Ogres 1. vidusskolas 1.–3. klašu un 4.-6.klašu skolēni  Sporta dienu netradicionālā veidā  pavadīja kopā ar vecākiem un klašu audzinātājām, sportojot ārpus skolas teritorijas Ogres upes krastā. 1.-3.klašu skolēniem  kopā ar vecākiem bija iespējams izbaudīt ne tikai sportiskās aktivitātes, bet arī vienu no skaistajām atvasaras dienām, savukārt 4.-6.klašu skolēni kopā ar vecākiem nokļuva īstā rudens dienā ar pelēkiem mākoņiem un lietutiņu.

Taču skolēni izteica prieku par iespēju pavadīt laiku kopā viens ar otru un vecāku piedalīšanos, kā arī vēlējās katru nedēļas nogali noslēgt kopīgos pasākumos. Īpaši aizrautīgi skolēni piedalījās dažādās stafetēs ar līdzsvara elementiem, ātrumu un precizitāti uzdevumu izpildē. Skolēni atzinīgi novērtēja iespēju piedalīties kustību rotaļās un  citās sportiskajās aktivitātēs kopā ar vecākiem.

Spēles, rotaļas, jautrība un  sadarbība   saliedēja skolēnus ar vecākiem un  klašu audzinātājiem, veicināja veselīga un sportiska dzīvesveida nostiprināšanu.

Paldies pasākuma organizētājiem: sporta skolotājiem, klašu audzinātājiem un 11.b, 11.c, 12.c klases skolēniem.

Paldies visiem pasākuma dalībniekiem!