Talr.: 65035929
E-pasts: ogres1vsk@ogresnovads.lv
Adrese: Zinību iela 3, Ogre, Ogres novads, LV5001
Liecību izsniegšana pie direktora

Gaisā virmo jau gandrīz esošās vasaras saldais un patīkamais aromāts, un kārtējais mācību gads strauji tuvojas beigām. Tieši šis ir tas laiks, kad tiek izvērtēti Ogres 1. vidusskolas audzēkņu mācību darba „augļi”. Kāds gada garumā ir bijis čaklāks, kāds bijis ne tik čakls, taču paši centīgākie vidusskolas „kalnā kāpēji” nopelna īpašas uzslavas un nelielas dāvaniņas no direktores -labākie un strādīgākie skolēni dodas saņemt savu liecību pie direktores.

Uz liecību izsniegšanu tiek aicināti izcilākie sākumskolas bērni, kā arī pamatskolas audzēkņi, kuru vidējā atzīme ir 8 balles, taču vidusskolēniem vidējai atzīmei ir jāsasniedz vismaz 7,5 balles.

Šāda veida pasākumi lieliski stimulē ikvienu audzēkni vairāk pievērsties mācībām un uzlabot savas sekmes, kā arī censties iesaistīties dažādās gan skolas, gan arī ārpusskolas aktivitātēs.

Ar katru gadu arvien dinamiskāk palielinās to skolēnu skaits, kuri tiek aicināti pie direktores uz svinīgo pasākumu, tas liecina vien par to, ka audzēkņi sāk izrādīt lielāku interesi un atbildību par saviem pienākumiem.