Talr.: 65035929
E-pasts: ogres1vsk@ogresnovads.lv
Adrese: Zinību iela 3, Ogre, Ogres novads, LV5001
Informācija
Aktualitātes
Skolotāju diena

Bez viņiem ne zināšanas gūtu, ne jautras dienas skolā aizvadītu. Bez viņiem netikt augstās skolās un vēl augstākos amatos. Bez viņiem – mūsu skolotājiem! Katru gadu Latvijas skolās tiek svinēta Skolotāju diena, un mūsu Ogres 1. vidusskola nav izņēmums.

Tā ir emocijām pārpilna diena, kurā skolotāji tiek īpaši lutināti. Tikai viņiem ieeja skolā ir pa galvenajām durvīm, uz tām ved degošu svecīšu ceļš, bet skolā viņus sagaida stalts jauneklis ar sarkanu rozi.

Tas ir brīnišķīgs dienas sākums, bet skolotāji vēl nezina, kāds būs dienas turpinājums. Katrai klasei savs audzinātājs ir pats svarīgākais, bet ne vienmēr ikdienas steigā sanāk viņam pateikties par to. Tāpēc visi skolas skolēni, saģērbušies solīdi, izmanto izdevību, lai pirmajā stundā pārsteigtu audzinātāju ar kādu puķīti, konfekšu kastīti vai vienkārši mīļu buču uz vaiga.

Vēlāk tiek pārbaudīta viņu erudīcija un atjautība dažādos pašpārvaldes sagatavotos uzdevumos, un dienas noslēgumā, svētku gaisotnē pie kafijas tases, iezīmējas jauks noslēgums šiem skolotāju kolektīva svētkiem. Ne par vienu netiek aizmirsts, šī ir diena, kad skolotājiem ir jāsaņem lielais „paldies” no viņu audzēkņiem par neatlaidīgo darbu un sirds kvēli iemācīt ko jaunu.

Nav mīļākas dienas par Skolotāju dienu. Šinī dienā visi skolas iemītnieki saplūst vienā veselumā.