Talr.: 65035929
E-pasts: ogres1vsk@ogresnovads.lv
Adrese: Zinību iela 3, Ogre, Ogres novads, LV5001
Ziemassvētku gaidīšanas laiks

Ar vēja spārniem atlido adventes laiks, Ziemassvētku gaidīšanas laiks. Tieši ar krītošajām sniega pārslām šī laika burvību var sajust arī Ogres 1. vidusskolā.

Mūsu skolā tas iesākas ar labdarības akcijām. Svētku dziesmas par sniegu, zvaniņiem un eglītēm skan jaunāko skolēnu Ziemassvētku egles pasākumos. Savukārt decembra beigās 9. – 12. klašu jaunieši pulcējas ikgadējā Ziemassvētku balle, kurā skan “dzīvā” mūzika. Savukārt 5. – 8. klašu skolēni lustējas Ziemassvētku noskaņu diskotēkā.

Ar decembra saviesīgajiem pasākumiem tuvojas ne tikai Ziemassvētki, bet arī 1. semestra beigas. Tie sākumskolas audzēkņi, kuri parādījuši izcilus panākumus mācībās, kā arī pamatskolas skolēni, kuru vidējā atzīme ir vismaz 8, un vidusskolēni, kuru vidēja atzīme ir 7,5 un vairāk, ir mūsu skolas “labinieki”. Viņi, noklausoties īpašus novēlējumus un apēdot kādu gardumu, savas liecības saņem pie direktores.

Decembris ir īpašs, notikumiem pilns mēnesis, kurš gan skolotājiem, gan skolēniem paskrien ļoti ātri. Un pienāk siltie Ziemassvētki un Jaunais gads, apņemšanās laiks, piemēram, apņemšanās laiks mācīties labāk.