Talr.: 65035929
E-pasts: ogres1vsk@ogresnovads.lv
Adrese: Zinību iela 3, Ogre, Ogres novads, LV5001
Uzzini vairāk
Aktualitātes
Norisinājies ikgadējais Ogres novada zinātniskās pētniecības darbu konkurss

Piektdien, 24.janvārī, Ogres Valsts ģimnāzijā norisinājās ikgadējais zinātniskās pētniecības darbu (ZPD) konkurss, kurā novada skolu audzēkņi cīnījās par iespēju nokļūt Pierīgas reģiona konferencē.

ZPD konkursā piedalījās 10. līdz 12.klašu skolēni no Jaunogres vidusskolas, Ogres 1.vidusskolas un Ogres Valsts ģimnāzijas. Kopumā tika prezentēti 9 darbi, kuru tēmas bija ļoti dažādas – politikas, vides, lauksaimniecības, literatūrzinātnes, mediju un komunikāciju, sociālās un izglītības zinātnes jomā. Jāatzīmē, ka viens ZPD tika prezentēts angļu valodā. (…)

2019./2020. mācību gada Ogres novada ZPD konkursa rezultāti:

1.vieta - Jaunogres vidusskolas 11. klases skolniece Laura Kondratjuka ar darbu “2014. gada politisko partiju programmās ietvertā Reemigrācijas plāna reprezentēšanas kontentanalīze” (darba vadītāja Laura Lārmane).

2.vieta:

  • Jaunogres vidusskolas 11.klases skolnieces Viktorija Galaktionova un Katrīna Viktorova ar darbu “Alvejas (Aloe vera) un Cetrārijas (Cetraria islandica) izmantošanas iespējas Aspergillus ģints sēnīšu kontaminācijas mazināšanā iekštelpās” (darba vadītāja Anna Roddate);
  • Jaunogres vidusskolas 10.klases skolnieces Jeļizaveta Jegorova un Zlata Zainagutdinova ar darbu “Bioloģisko pretsēnīšu līdzekļu izmantošana pirmsinkubācijas olu apstrādē” (darba vadītāja Anna Roddate).

3.vieta:

  • Jaunogres vidusskolas 10.klases skolnieks Ivans Safonovs ar darbu “Padomu krātuves izveide veiksmīgai debašu norisei skolā” (darba vadītāja Laura Lārmane);
  • Ogres 1.vidusskolas 12.klases skolnieces Agnese Gremzde un Šarlote Šķēle ar darbu “Ogres 1.vidusskolas vidusskolēnu mācību uztveres īpatnības un tām piemērotākās mācību metodes” (darba vadītāja Nora Heinrihsone).

Vērtēšanas komisija nolēma, ka visi deviņi prezentētie darbi tiek izvirzīti uz nākamo posmu – Pierīgas reģiona konferenci, kas notiks 28.februārī, tās organizētāji ir Latvijas Universitāte. Labākie Pierīgas reģiona darbu autori tiks uzaicināti uz ZPD valsts posmu, kas notiks šī gada 3 un 4.aprīlī. (…)

No www.ogresnovads.lv informācijas