Tālr.: +371 65035929
E-pasts: ogres1vsk@ogresnovads.lv
Adrese: Zinību iela 3, Ogre, Ogres novads, LV5001
Uzzini vairāk
Aktualitātes
Brīvdabas klases tāfele

Šajā mācību gadā Ogres 1. vidusskolas skolēnus gaida jauna un interesanta mācību vide. Mācību stundas varēs vairāk notikt ārpustelpas vidē, jo š. g. 21. jūlijā brīvdabas Zaļā klasē tika uzstādīta tāfele, kas dos iespēju skolotājiem un skolēniem pilnvērtīgi darboties un atklāt mācību stundu saturu.

Skolēniem draudzīgā skolas ārpustelpas vide tika papildināta ar tāfeli pateicoties Ogres 1. vidusskolas pedagogu un vecāku izveidotai darba grupai, kura piedalījās Ogres novada pašvaldības izsludinātajā projektu konkursā “Veidojam vidi ap mums Ogres novadā”. Paldies projekta koordinatorei - Ogres 1. vidusskolas sākumskolas skolotājai Lāsmai Pētersonei, kā arī projekta koordinatora palīgiem - Ogres 1. vidusskolas sākumskolas skolotājai Drosmai Siliņai, Ogres 1. vidusskolas direktora vietniecei mācību un audzināšanas darbā 1. - 3. klasēm Ivetai Šimanskai, kā arī vecākiem Baibai Rūtiņai un Reinim Rūtiņam.

Tāfeles pasūtījums tika veikts pie pieredzes bagāta uzņēmēja, kas ikdienā strādā ar koku un tā izstrādājumiem. Tās ražošanā tika pielietotas speciālas koksnes apstrādes metodes un radīts mitrumizturīgs koksnes aizsargslānis. Pateicoties tam, tāfele būs īpaši izturīga un izmantojama ilgtermiņā.

Lai interesantas mācību stundas labiekārtotajā brīvdabas Zaļā klasē!