Tālr.: +371 65035929
E-pasts: ogres1vsk@ogresnovads.lv
Adrese: Zinību iela 3, Ogre, Ogres novads, LV5001
Uzzini vairāk
Aktualitātes
11. - 12. kl. skolēnu pašpārvalde

Ogres 1. vidusskolas pašpārvaldē satiekas radoši un inovatīvi prāti, kas, kā savu galveno mērķi uzstāda vienota skolas gara uzturēšanu un neaizmirstamas skolēnu dzīves saglabāšanu.

Vēlies būt viens no mums? Pievienojies, vidusskolēn!

Pašpārvaldes komanda skolā neatlaidīgi darbojas jau vairāk nekā 20 gadus un rūpīgi gādā par esošo tradīciju nostiprināšanu, kā arī jaunu, tikpat veiksmīgu ideju radīšanu. Tā ir vieta, kur pulcēties darītgribošajiem un apņēmīgajiem, mērķtiecīgajiem un izpalīdzīgajiem vidusskolēniem. Te ikvienam ir sniegta iespēja pilnveidot savas pasākumu organizēšanas, socializēšanās un komandas darba prasmes, kā arī praktiski pielietot iegūtās zināšanas. Nevar aizmirst arī gardās tējas un cepumu pauzes, kas pienākas pēc labi padarīta darba!

Vienmēr darbīgā Ogres 1. vidusskolas komanda jau ir daudz paveikusi kopā, taču nedomā padoties. Ik gadu tiek rīkotas Skolotāju dienas aktivitātes, “Tematiskā nedēļa”, Olimpiskās dienas izkustēšanās un, protams, gada lielākais, elpu aizraujošākais notikums - Ziemassvētku balle. Šie un vēl citi, krāšņāki pasākumi, izpelnījušies uzslavas un raisījuši pozitīvas emocijas teju ikvienā skolēnā, liecinot par kvalitatīvi un atbildīgi paveiktu darbu.

Pievienojoties skolēnu pašpārvaldes komandai vari attīstīties, iegūt kontaktus un pilnvērtīgi pavadīt laiku. Ja Tev ir ideja un vēlme sadarboties, nāc pulkā!

Skolēnu pašpārvaldes nolikums

Sociālie tīkli:

https://www.instagram.com/o1.v_ppv/

https://www.facebook.com/ogres1v.ppv