28.12.2022. Gada nagla

22. decembrī, mazu brīdi pirms Ziemassvētkiem un gadumijas, pulcējāmies Ogres Centrālā bibliotēka uz svētku pasākumu divās daļās, lai teiktu paldies gan skolas darbiniekiem un vecākiem, gan skolēniem.

Viena no skolas tradīcijām, kurā tiekas skolas darbinieki un vecāki, ir pasākums “Gada nagla”. Šogad mums bija iespēja rakstīt vēstules, lai izvirzītu balvas saņemšanai pedagogus, vecākus vai skolas darbiniekus, kuri līdzcilvēku ieskatā īstajā laikā un vietā snieguši atbalstu. Īpaši šim pasākumam mākslinieka Jāņa Puiķa veidotās balvas dažādās nominācijās saņēma DZĪVES SKOLOTĀJA Svetlana Masļanka, OTRĀ MAMMA Dace Čuhnova, STUNDU BURVE Liene Trūpa, ENERĢIJAS SPĒKS Aiga Placēna, POZITĪVĀ IEDVESMOTĀJA Ilze Briede un IEDVESMAS MARATONISTS Gatis Heidingers, kā arī ENERĢIJAS KALNGALS Sanita Ozoliņa-Liepkalne. Paldies par pasākuma organizēšanu sakām skolas padomes priekšēdētājam Mārtiņam Gataviņam un visiem palīgiem, kas lasīja vēstules, gādāja balvas un ļāva šiem svētkiem notikt.

Pasākuma otrajā daļā, aizsākot jaunu tradīciju “Vērtības – manas un tavas”, godinājām skolēnus, kuri ar savu rīcību un nostāju ik dienu aktīvi popularizējuši skolas vērtības: mērķtiecību, zinātkāri, draudzīgumu un atbildību. Pateicību un gardu svētku piparkūku saņēma viens pārstāvis no katras klases, kurš klases audzinātāja vai klasesbiedru skatījumā ar savu rīcību stiprina ne vien sevi, bet iedvesmo arī apkārtējos. Jo stiprāka būs mūsu iekšējā vērtību sistēma, jo skaidrākas būs mūsu atbildes uz jautājumiem, kurus dažādos dzīves brīžos uzdodam sev un citiem. Saldu pateicību saņēma arī skolas bibliotekāru noskaidrotā Lasošākā klase – 2.d klase – un sporta skolotāju nominētā Sportiskākā klase – 9.d klase.

Lepojamies ar saviem skolēniem, vecākiem un skolas darbiniekiem un sakām paldies par sirsnību un radīto svētku sajūtu!

Galerija